Priorytety informują Cię czy obsługa zgłoszeń jest realizowana w przyjętych ramach czasowych. Możesz utworzyć kilka priorytetów (które będą miały zdefiniowane czasy reakcji) i nadawać je zgłoszeniom np. sprawy bieżące będą miały priorytet "Domyślny", a awarie i błędy systemu priorytet "Wysoki". Przekroczenie poszczególnych czasów reakcji sygnalizowane jest za pomocą kolorowych kropek - dzięki takiemu rozwiązaniu agenci mogą na bieżąco kontrolować czas odpowiedzi na zgłoszenia i np. w pierwszej kolejności zająć się zgłoszeniami, które np. długo czekają na odpowiedź.
W systemie masz już utworzony priorytet o nazwie Domyślny ze zdefiniowanymi czasami akcji.
Z zakładki Administracja wybierz Zgłoszenia → Priorytety.
Na ekranie pojawi się tabela z utworzonymi priorytetami - nowy dodasz klikając przycisk .
Wpisz nazwę priorytetu (np. Średni) oraz określ czasy akcji i zatwierdź wybierając .
Czasy możemy ustalić w minutach, godzinach oraz dniach.
- symbol
oznacza, że reakcja na zgłoszenie nastąpiła po zdefiniowanym czasie reakcji,
- symbol
to alarm wykonania, czyli informacja o tym, że zgłoszenie zamknięto po jego upływie,
- symbol
oznacza, że zamknięcie zgłoszenia nastąpiło po czasie wykonania.
Jeśli Twoje wiadomości nie mają żadnych budzików oznacza to, że nie przekroczono żadnego z czasów i Twoje wiadomości obsługiwane są bardzo szybko i zgodnie z ustalonymi czasami.