Agenci obsługują połączenia, zgłoszenia i czaty z kolejek, do których są przypisani. Mogą być oni przypisani do kilku kolejek równocześnie.
Użytkowników możesz przypisać pojedynczo z poziomu jego karty lub, jeśli chcesz żeby daną kolejkę obsługiwało więcej agentów, grupowo z poziomu wybranej kolejki.
Przypisywanie pojedynczego użytkownika
Grupowe przypisywanie użytkowników do kolejki
Przypisywanie pojedynczego użytkownika#
Z zakładki Administracja wybierz Użytkownicy → Użytkownicy.
Na ekranie pojawi się lista użytkowników - wybierz użytkownika klikając w niego.
W części Przypisania znajdującej się na dole strony kliknij przycisk .
Na ekranie pojawi się okno, w którym możesz przypisać agenta do wybranych kolejek infolinii, czata oraz zgłoszeń. W tym miejscu pojawią się wszystkie utworzone kolejki.
Zobacz: Tworzenie kolejek czata, Tworzenie kolejek infolinii, Tworzenie kolejek zgłoszeń.
Zaznaczając checkboxy przypisz agenta do kolejek nadając mu priorytet w skali od 0-5, gdzie 0 - najwyższy priorytet, 5 - najniższy.
Po zaznaczeniu kliknij przycisk .
Grupowe przypisywanie użytkowników do kolejki#
Jeśli chcesz, żeby kolejkę obsługiwało więcej agentów szybciej będzie przypisać Ci ich grupowo podczas tworzenia lub edycji kolejki. Pokażemy Ci jak to zrobić na przykładzie kolejek infolinii.